Vánoční Maitri dýchání v Ústí nad Labem

Vánoční Maitri dýchání v Ústí nad Labem

21. 12. 2019

9-20

Terapeutické centrum PROSTOR

Brněnská 1063/2

Ústí nad Labem - centrum

 

Vánoční Maitri dýchání v Ústí nad Labem

  1. 12. 2019

 

Z naší vlastní zkušenosti víme, jaké to je dýchat v adventním čase, těsně před Vánoci. Ačkoliv nemůžeme zaručit, že tento recept působí na každého, pro nás byly Vánoce po našem prvním dýchání v roce 2003 ty „nejkrásnější vánoce“.

Uvolnili jsme v sobě pomocí dechu napětí, rozpustili stres a naladili se na milující laskavost.

A protože o dobré věci se má člověk podělit, nabízíme i vám VÁNOČNÍ DÝCHÁNÍ v posledním adventním víkendu.

 

Dýchání proběhne v Terapeutickém centru PROSTOR, které se nachází v centru Ústí nad Labem (dostupné pěšky od vlaku do 10 minut).

Pracovat budeme v malé skupině do 8 dýchajících.

Program je od 9hodin do cca 19hodin.

Cena 2000,-Kč

Informace k platbě:

Pro závazné potvrzení rezervace Vás žádáme o uhrazení zálohy 1000,- Kč. Zálohu zaplaťte prosím na účet číslo 2550122001/5500 (do předmětu uveďte: MD – Vaše příjmení).

Storno podmínky: Jestliže svou účast zrušíte do 14 dnů před termínem konání, vrátíme Vám celou částku. Dáte-li vědět 7 dní předem, vrátíme 50% kurzovného. Na pozdější odhlášení se vrácení sumy nevztahuje.

 

Přihlašování na adrese janzac@seznam.cz, 721 232 332

V případě jakýchkoliv dotazů či potřeby si něco ujasnit mě prosím kontaktujte.

 

Dýchání vás provedou certifikovaní facilitátoři:

Jitka Géringová, Ph.D. – terapeutka, pedagožka, lektorka. Je certifikovanou arterapeutkou, biosyntetickou terapeutkou a facilitátorkou Maitri Breathwork. Používá kreativní a neverbální techniky, somaticky orientovaný pohled na klienta a psychologicko-spirituální přístupy.

Vedle terapeutické práce také pořádá kurzy osobnostního rozvoje, jak pro ženy, tak pro smíšené skupiny, ve kterých propojuje tvůrčí techniky a práci s tělem a nabízí možnosti ke zkoumání přesahových témat spojených se spiritualitou.

Kontakt: jitkageringova@seznam.cz

Mgr. Jan Řezáč – rolfterapeut, lektor. Je certifikovaným bodyworkerem v metodě Strukturální integrace – rolfing, masérem a facilitátorem Maitri Breathwork. Absolvoval psychoterapeutický výcvik. Je lektorem LOM (Liga otevřených mužů), kde vede workshopy pro otce a syny. Spolu s Jitkou pořádá kurzy osobnostního rozvoje, ve kterých nabízí možnosti zkoumání přesahových témat.

Kontakt: janzac@seznam.cz